Złota skała - na VOD od 27.02

Złota skała - na VOD od 27.02

Spektakl Złota skała. Opowieść o Robercie Brylewskim, reż. Grzegorz Laszuk od 27 lutego (sobota) na VOD Studio
Terminy premiery na VOD w trakcie ustaleń:

Żaby, reż. Michał Borczuch
Serotonina, reż. Paweł Miśkiewicz 

Ponadto na naszej platformie www.vod.teatrstudio.pl znajdzie również: 

VOD / Berlin Alexanderplatz, reż. Natalia Korczakowska
VOD / Więcej niż jedno zwierzę, reż. Rob Wasiewicz
VOD / Metafizyka dwugłowego cielęcia, reż. Natalia Korczakowska
VOD / Dobrze ci tego nie opowiem, reż. Anna Karasińska
VOD / Koniec z Eddym, reż. Anna Smolar
VOD / Powrót Tamary, reż. Cezary Tomaszewski
VOD / Matka Makryna, reż. Irena Jun
VOD / Chroma, reż. Grzegorz Jaremko
VOD / Kartoteka rozrzucona, reż. Radosław Rychcik


Masz dosyć oglądania seriali?  STUDIO teatrgaleria zaprasza na odsłonę spektakli repertuarowych online. 

STUDIO teatrgaleria w listopadzie otworzyło własną platformę vod.teatrstudio.pl, na której transmitujemy spektakle repertuarowe, prezentujemy koncerty muzyki klasycznej, archiwalne materiały teatru i spotkania edukacyjne. 

Mamy nadzieję, że dzięki vod.teatrstudio.pl uda nam się poszerzyć dostęp do kultury o osoby spoza stolicy, które do tej pory nie miały możliwości przyjść do naszego teatru. Znaleźliśmy się w stanie wyjątkowym, w którym widzowie nie mogą odwiedzać teatrów ani galerii do końca roku 2020. Nasi widzowie będą mieli dostęp do nagrań i streamingów ze spektakli, koncertów, spotkań z artystami związanymi ze STUDIO. Proponujemy rozwiązanie, które pozwoli im utrzymać kontakt ze sztuką – podkreśla Dyrektorka Artystyczna STUDIO teatrgalerii Natalia Korczakowska.

Od grudnia udostępniliśmy:

Minimalistyczny spektakl Anny Karasińskiej „Dobrze Ci tego nie opowiem” (od 4 grudnia) wyprodukowany przez Komunę Warszawa dla STUDIO teatrgalerii, powstałą w koprodukcji z CalArts i teatrem REDCAT w Los Angeles „Metafizykę dwugłowego cielęcia” Witkacego w reż. Natalii Korczakowskiej z rewelacyjną Ewą Błaszczyk w roli matki (od 17 grudnia), mądry i czuły spektakl w reżyserii Anny Smolar „Koniec z Eddym” (od 25 grudnia) na podstawie bestsellerowej powieści Édouarda Louisa czy „Powrót Tamary ” w reżyserii Cezarego Tomaszewskiego z Sonią Roszczuk i Janem Peszkem w rolach głównych (31 grudnia). Rok 2021 STUDIO rozpoczniemy emisją monodramu Ireny Jun „Matka Makryna” (od 6 stycznia).

Na prośbę widzów na platformie vod.teatrstudio.pl można zobaczyć archiwalne koncerty, które odbyły się w ramach wiosennej odsłony OPEN STUDIOS. Niepowtarzalna okazja aby ponownie usłyszeć Aleksandrę Kurzak, Szymona Komasę, Mary Komasę czy Marcina Maseckiego. 29 listopada odbył się premierowy streaming na żywo trzech koncertów Barbary Kingi Majewskiej i Marcina Maseckiego, pt. „OPUSY”, który również możemy zobaczyć w grudniu.

STUDIO teatrgaleria kontynuuje swoje warsztaty edukacyjne online: „Młodzi kontra dramat” i  „Duch w maszynie. Zrozumieć media. Przedłużenia człowieka.” Edit Kaldor w ramach projektu OPEN STUDIOS. Program został zainicjowany w marcu 2020 r. w kontekście ogłoszonej pandemii i lockdown’u przez Natalię Korczakowską i Annę Lewanowicz, u którego podstaw leżą wirtualne pracownie artystów zaproszonych do współpracy ze STUDIO teatrgalerią.

Do zobaczenia na vod.teatrstudio.pl

News