PRACA - montażysta, akustyk, oświetleniowiec

PRACA - montażysta, akustyk, oświetleniowiec

Teatr Studio od września/października poszukuje pracowników na stanowiska: MONTAŻYSTA SCENY, AKUSTYK, OŚWIETLENIOWIEC.

  • Oferujemy: 3 miesięczny okres próbny, umowę o pracę, stałe wynagrodzenie, pracę na pełny etat, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, pracę w doświadczonym zespole.

MONTAŻYSTA:

Oczekujemy: zaangażowania w wykonywaną pracę, rzetelności, sprawności fizycznej, umiejętności pracy w zespole, dyspozycyjności, znajomości podstaw wiedzy z zakresu montażu, doświadczenie w pracy w teatrze.

Mile widziane: wykształcenie średnie - techniczne.

AKUSTYK:

Oczekujemy: zaangażowania w wykonywaną pracę, rzetelności, umiejętności pracy w zespole, dyspozycyjności, wykształcenia minimum średniego, znajomości zagadnień związanych z akustyką.

Mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

OŚWIETLENIOWIEC:

Oczekujemy: dyspozycyjności, osoby z wykształceniem elektrycznym lub o podobnym profilu, uprawnieniami SEP 1 kV., rzetelności,

Mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym

i załączoną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych" na maila: magda.balycz@teatrstudio.pl

albo osobiście u kierownika technicznego w siedzibie teatru wraz z podaniem stanowiska, na które kandydat aplikuje.

Aktualności: